Naše služby

Čištění koberců

Čištění koberců zahrnuje také odstranění a redukce skvrn a fleků z koberců a čistících zón, odstranění vosků z koberců, odstranění silných zvířecích pachů. 

 


Jak všechno funguje?

Používáme princip extrakční metody čištění. A co to vlastně je? Čistící roztok je pomocí čerpadla pod tlakem vstřikován tryskami hluboko do vlákna koberce. Roztok způsobí rozpuštění nečistot, které jsou následně odsáty hubicí do sběrné nádoby. 

Čištění čalounění

Čištění sedaček a čalounění mokrou a extrakční metodou zahrnuje odstranění a redukce skvrn a fleků z sedaček a čalounění. Odstranění vosků ze sedaček a čalounění, odstranění silných zvířecích znečištění a pachů, Odstranění mastnot a nečistot z sedaček.
 


Jak často čistit extrakční metodou?

Četnost použití metody mokrého čištění koberců je dána jednak způsobem využití daného prostoru, mírou znečištění koberce, a také pravidelností běžného úklidu. U zátěžových koberců například v kancelářích je tedy vhodné čistit koberce častěji než u běžně používaných bytových koberců.

  • běžné bytové koberce 1 - 2x ročně
  • zátěžové koberce a koberce v kancelářích 2 - 3x ročně
  • prostory s pobytem dětí, mateřské školy, u alergiků, astmatiků, nebo při pobytu domácích zvířat min. 3x ročně

Kancelářské čištění

čištění koberců v kancelářích a odstranění cestiček a map. Dále kompletně čistíme křesla, zasedací židle, sedačky a další nábytek v kancelářích.